Competitie

mei 2019

vrijdag 3 mei 2019
dinsdag 7 mei 2019
donderdag 9 mei 2019
vrijdag 10 mei 2019
zaterdag 11 mei 2019
zondag 12 mei 2019
dinsdag 14 mei 2019
woensdag 15 mei 2019
donderdag 16 mei 2019
vrijdag 17 mei 2019
zaterdag 18 mei 2019
zondag 19 mei 2019
dinsdag 21 mei 2019
woensdag 22 mei 2019
donderdag 23 mei 2019
vrijdag 24 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
13:00LOON OP ZAND 1-DE RAUWBRAKEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 11Stand
18:30LOON OP ZAND 4-HAAREN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 50Stand
19:00DE KLINKAERT 1-LOON OP ZAND 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 26Stand
19:00LOON OP ZAND 2-GILZE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00TECO 1-LOON OP ZAND 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 2-LOON OP ZAND 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 9Stand
19:00UDENHOUT 4-LOON OP ZAND 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00OUDENBOSCH 1-LOON OP ZAND 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 24Stand
19:00LOON OP ZAND 1-DE KLINKAERT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00LOON OP ZAND 1-RAOKTUM 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 9Stand
19:00HILTEN 2-LOON OP ZAND 3
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
19:00LOON OP ZAND 5-GOIRLE 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 18Stand
19:00UDENHOUT 4-LOON OP ZAND 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 14Stand
20:00LOON OP ZAND 2-BIJSTERVELDEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
20:00LOON OP ZAND 4-BAS DONGEN 1Kunstgras
zaterdag 25 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag (CB+Li+OB+R+WB) - 4e klasse - Afdeling 1Stand
09:30RIEL 2-LOON OP ZAND 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 1-LOON OP ZAND 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 45Stand
13:00LOON OP ZAND 1-HAAREN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 5Stand
13:00LOON OP ZAND 1-RCW WAALWIJK 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
13:00RAAMSDONKSVEER 1-LOON OP ZAND 1Roodzand Kunstgras
zondag 26 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 40Stand
09:00LOON OP ZAND 1-UDENHOUT 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 46Stand
09:00LOON OP ZAND 3-DE YPELAER-H'BEEK 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 31Stand
10:00LOON OP ZAND 1-TILBURG 34 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 45Stand
12:00QUIRIJN 1-LOON OP ZAND 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
12:00GOIRLE 3-LOON OP ZAND 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 28 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 19Stand
09:00PELLIKAAN GOIRLE 2-LOON OP ZAND 1
woensdag 29 mei 2019
KNLTB zomeravond 2019 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 37Stand
19:00PRINSENBEEK 1-LOON OP ZAND 1Gravel
 
KNLTB zomeravond 2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 16Stand
19:00LOON OP ZAND 2-RIEL 1Kunstgras
 
KNLTB zomeravond 2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:15HEER JAN 1-LOON OP ZAND 1Gravel
vrijdag 31 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 45Stand
13:00LOON OP ZAND 2-WAESBEECK 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
13:00LOON OP ZAND 1-DE HOGE HEIDE 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 50Stand
19:00BERKEL-ENSCHOT 1-LOON OP ZAND 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 26Stand
19:00BAS DONGEN 4-LOON OP ZAND 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE MATTENKLOPPERS 1-LOON OP ZAND 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00LOON OP ZAND 3-ALPHEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 11Stand
19:00LOON OP ZAND 4-WOBURNPARK 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 9Stand
19:00LOON OP ZAND 5-DE MATTENKLOPPERS 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00DE VIJFHUIZEN 2-LOON OP ZAND 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 24Stand
19:00ALMKERK 1-LOON OP ZAND 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 14Stand
19:00LOON OP ZAND 2-HAAREN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 9Stand
19:00D'OGGELEN 1-LOON OP ZAND 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 18Stand
19:00BERKEL-ENSCHOT 5-LOON OP ZAND 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:30LOON OP ZAND 4-ALPHEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
20:00LOON OP ZAND 1-WAESBEECK 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
20:00LOON OP ZAND 5-BAVEL 5Kunstgras