Nieuws

Van de voorzitter

In deze nieuwsbrief een keer extra aandacht voor iedereen die de afgelopen maand voor en achter de schermen vrijwillig is bezig geweest met alle zaken die weer gedaan moesten worden. Wat fijn dat deze vrijwillige inzet met zo veel passie en vooral doorzettingsvermogen wordt uitgevoerd! Het wordt onze vrijwilligers niet altijd even makkelijk gemaakt, terwijl dit de mensen zijn waarop onze vereniging draait!

Ik hoop dat iedereen blijft beseffen dat we veel tijd investeren in het werven van vrijwilligers. Bij verschillende verenigingen zoals bijvoorbeeld hockey Des, wordt zelfs bij inschrijving al gevraagd wat je tijdens je lidmaatschap extra voor de vereniging gaat doen.  Wij hebben daarom binnen ons vereniging bestuur besloten dat er in ieder geval iemand verantwoordelijk gaat worden voor het vrijwilligers beleid en dit zal Maud Donkers op zich gaan nemen. Wanneer je dus twijfelt wat jouw mogelijke inzet zou kunnen zijn binnen de vereniging, vraag het aan Maud! (vrijwilligers@tennisloz.nl) Ook wanneer functies al zijn vergeven of taken al zijn ingevuld, toch aangeven! Wat fijn zou het voor huidige verantwoordelijke vrijwilligers zijn als ze weten dat er na hun inzet alweer goede opvolging klaar staat.

Het uiteindelijke doel is dat ieder actief lid, naast zijn/haar bardiensten, nog een extra taak op zich neemt, waardoor alle zaken goed op orde kunnen blijven en het voor de huidige vrijwilligers ook makkelijker wordt om hun inzet vol te blijven houden.

Het is fijn en goed dat we groeien, maar het is nodig dat de extra handen ook nog even mee groeien!

Voor nu in het speciaal dank aan alle leden die afgelopen maand(en) hebben bijgedragen aan:

 • Barplanningen
 • De dagelijkse Paviljoen schoonmaak
 • Het dagelijkse baan/park onderhoud
 • Op orde maken van financiële zaken
 • Toekomstige verbouwingen en plannen
 • Het regelen van Led verlichting
 • Het zorgen voor extra sponsors
 • Het zorgen voor extra aankleding paviljoen en gezelligheid
 • Het regelen van alle jeugdactiviteiten
 • Het zorgdragen voor alle (leden) administratieve werkzaamheden
 • Invulling van alle bestuurstaken en verantwoordelijkheden
 • Het opmaken van alle nieuwsbrieven
 • Het organiseren van activiteiten/toernooien
 • Het organiseren en plannen van goede tennislessen
 • Het regelen van zeer mooie subsidies voor onze vereniging
 • Het maken van mooie flyers en reclame-uitingen
 • Het updaten van de website met nieuwe info

 
Voel je je niet extra gewaardeerd na het lezen van deze opsomming, neem dan even contact op met Maud! (vrijwilligers@tennisloz.nl)

We zullen in januari de vrijwilligers tijdens de vrijwilligersdag extra bedanken voor hun inzet van dit hele jaar! 

Groeten Alexander.

« Terug

» Nieuws archief